قوانین و مقررات فروشگاه

کاربر گرامی لطفاً موارد زیر را جهت استفاده بهینه از خدمات فروشگاه اینترنتی نیم کلاچ به دقت ملاحظه فرمایید. ورود کاربران به وب‏‌سایت فروشگاه اینترنتی نیم کلاچ هنگام استفاده از پروفایل شخصی، طرح‏‌های تشویقی و سایر خدمات ارائه شده توسط فروشگاه اینترنتی نیم کلاچ به معنای آگاه بودن و پذیرفتن شرایط و قوانین و همچنین نحوه استفاده از سرویس‌‏ها و خدمات فروشگاه اینترنتی نیم کلاچ است. توجه داشته باشید که ثبت سفارش نیز در هر زمان به معنی پذیرفتن کامل کلیه شرایط و قوانین فروشگاه اینترنتی نیم کلاچ از سوی کاربر است.

قوانین عمومی

کلیه اصول و رویه‏‌های فروشگاه اینترنتی نیم کلاچ منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران، قانون تجارت الکترونیک و قانون حمایت از حقوق مصرف کننده است و متعاقبا کاربر نیز موظف به رعایت قوانین مرتبط با کاربر است. در صورتی که در قوانین مندرج، رویه‏‌ها و سرویس‏‌های فروشگاه اینترنتی نیم کلاچ تغییراتی در آینده ایجاد شود، در همین صفحه منتشر و به روز رسانی می شود و شما توافق می‏‌کنید که استفاده مستمر شما از سایت به معنی پذیرش هرگونه تغییر است. نیم کلاچ ضمن احترامی که برای حریم خصوصی کاربران قائل است، برای خرید و ثبت نظر در وب سایت اطلاعاتی را از کاربران محترم درخواست می کند تا بتواند روابطی امن و مطمئن با کاربران برقرار کند.

روش های ارسال

بعد از انتخاب کالا و ثبت سفارش با دقت یکی از شیوه های ارسال مانند (الوپیک، اسنپ، پست و تیپاکس ، باربری ویا اتوبوس رانی) انتخاب کنید. توجه: بعد از انتخاب روش ارسال و ثبت سفارش، امکان لغو یا تغییر سفارش و شیوه ارسال وجود ندارد. در صورت بروز چنین مشکلی، برای تغییرات احتمالی با قسمت (پشتیبانی – لغو سفارشات) تماس حاصل فرمایید.

پشتیبانی فروشگاه اینترنتی نیم کلاچ

فروشگاه اینترنتی نیم کلاچ در روزهای کاری از ۸ صبح الی ۶ بعداظهر روزهای تعطیل در سال که نیم کلاچ پاسخگویی، سرویس دهی و خدماتی ندارد به شرح زیر است:
۱۲فروردین، ۱۳فروردین، ۱۴خرداد، ۱۵ خرداد، (تاسوعای حسینی)، (عاشورای حسینی)، (اربعین حسینی) (رحلت حضرت رسول اکرم)، ۲۲ بهمن

پرداخت در محل

فروشگاه نیم کلاچ قابلیت ارائه خدمات پرداخت در محل را برای مشترکین محترم فراهم کرده است. در صورت انصراف از خرید پس از مشاهده قطعه پرداخت هزینه حمل و نقل بر عهده فروشگاه نیست.

روش های پرداخت

به مشتریان محترم توصیه می‌شود جهت تسریع در پردازش سفارش، پرداخت خود را به صورت پرداخت اینترنتی انجام دهند.سفارشاتی که مـبلغ آن بیش از بیست میـلیون ریـال است، لازم است پیش از ارسال، از طـریق پرداخت اینترنتی تـسویه شـوند.نیم کلاچ این امکان را برای مشتریانی که تمایل دارند هزینه سفارش خود را هنگام دریافت کالا پرداخت کنند فراهم کرده است. در صورتی که آدرس تحویل سفارش مشتریان، تهران یا یکی از شهرهای تحت پوشش نیم کلاچ باشد، می توانید هزینه را هنگام تحویل گرفتن سفارش پرداخت کنید.

ارسال رایگان

هزینه ارسال در نیم کلاچ به دو دسته تقسیم می‌شود. ارسال تهران (شامل مناطق ۲۲ گانه) برای سفارشاتی که مجموع مبلغ آن‌ها بالاتر از ۱ میلیون تومان (۱۰.۰۰۰.۰۰۰ ریال به بالا) به صورت رایگان است. برای مبالغ زیر یک میلیون تومان هزینه ارسال با مشتری است. هزینه ارسال شهرستان (حتی شهرستان‌های استان تهران شامل پردیس، لواسانات، اسلامشهر و..) به عهده مشتری است.

پرداخت با کارت بانکی در محل تحویل

از آنجا که تمامی تحویل دهندگان نیم کلاچ دستگاه‏‏‌ کارت خوان سیار همراه دارند، می‌توانید هنگام تحویل سفارش در محل، با استفاده از کارت‌های عضو شبکه شتاب پرداخت خود را انجام دهید.

تضمین اصل بودن کالا فقط برای کالاهای قانونی و معتبر

اصالت محصولات خارجی فروشگاه اینترنتی نیم کلاچ تضمین و تمامی آن ها با گارانتی اصلی و معتبر عرضه می شود. از آنجا که نیم کلاچ برای تامین برخی از کالاهای ارائه شده در وب سایت، تنها با شرکت های معتبر و واردکنندگان رسمی و قانونی همکاری می کند، مشتریان می توانند مطمئن باشند که کالاها دارای هولوگرام و برچسب معتبر هستند و از مجاری قانونی وارد کشور شده‌است.

قوانین تعویض کالا در فروشگاه اینترنتی نیم کلاچ

بعد از ثبت سفارش خود و دریافت محصول خویش میتوانید تا ۲ روز طبق قوانین تعویض فروشگاه اینترنتی نیم کلاچ اقدام به تعویض کالا ی مورد نظرتان فرمایید. درصورت وجود هرگونه ایراد کارخانه ای میتوانید محصول خودرا با رعایت حفظ سلامت فیزیکی به واحد فروش و هماهنگی و ارسال سایت بفرستید و محصول جایگزین را دریافت نمایید .

خواهشمندیم در جهت ارائه خدمت بهتر به نکات زیر توجه فرمایید .

قوانین تعویض کالا در فروشگاه اینترنتی نیم کلاچ

۱ – تمامی هزینه های برگشت کالای معیوب از سوی خریدار و ارسال مجدد محصول بدون عیب رایگان بوده و بر عهده فروشگاه اینترنتی نیم کلاچ است.
۲. خریدار موظف است که محصول را به همان شکل که دریافت کرده است ، درصورت وجود ایراد باز پس بفرستد و ایجاد هرگونه تغییر در ظاهر محصول ، لواز جانبی و جعبه دستگاه باطل کننده این قانون است. لطفاً توجه داشته باشید که هرگونه تغییر در شرایط اولیه کالای ارسالی، امکان استفاده از سرویس ضمانت تعویض قطعه را از بین خواهد برد.
۳- ضمانت قطعات یدکی برقی فقط به شرط نصب و عدم کارکرد قطعه نهایتا تا دو روز کاری پذیرفته می شود.
۴- خریدار موظف است تا زمانی که مشکل بصورت کامل توسط کارشناسان فروشگاه اینترنتی نیم کلاچ بررسی گردد و نتایج آن به کاربر اعلام شود ، شکیبایی به عمل آورد.
۵- در بعضی موارد تعویض محصول ممکن است به طول بیانجامد ؛ چرا که محصولات معیوب به بخش کنترل کیفیت فروشگاه ینترنتی نیم کلاچ ارسال می شوند و بدیهی است که باید از طرف آنها تاییدیه کالا ارسال گردد تا بتوان برای خریدار محصول مجدد ارسال کرد.
۶- هزینه اولیه ارسال محصول معیوب به فوشگاه اینترنتی نیم کلاچ توسط مشتری پرداخت می شود و درصورت تایید وجود مشکل در کالا ، هزینه ارسال پرداخت شده از سوی کاربر ، به وی عودت می گردد.

 

شرایط عدم پذیرش کالای مرجوعی

شکستگی، له شدن جعبه جنس، کثیف و روغنی شدن قطعه یا جعبه، استفاده نادرست از قطعه توسط تعمیرکار .غیر متخصص

حقوق مشتری

مشتری حق دارد پیش از خرید اطلاعات کامل از نحوه خرید ، مشخصات محصول و شرایط گارانتی را از فروشگاه اینترنتی نیم کلاچ جویا شود.
.مشتری میتواند سفارش خود را قبل از تحویل لغو کرده و مبلغ سفارش را بازپس ستاند

توجه

در صورتی که سفارشی برای مشتری ارسال شود و به علت عدم حضور وی در محل تحویل سفارش به واحد ارسال فروشگاه اینترنتی بازگشت گردد ، هزینه ارسال دوباره محصول از واحد ارسال به مقصد مشتری ، به عهده مشتری می‌باشد .
هنگام ارسال محصول معیوب به فروشگاه اینترنتی نیم کلاچ، مشتری موظف است تمامی اقلام دریافتی را اعم از : محافظ جعبه و تمامی متعلقات همراه ، فاکتور محصول ، درصورت وجود هدایای ارسالی و … برای فروشگاه اینترنتی نیم کلاچ ارسال نماید .
جنس و صحت سلامت کالای ارسالی توسط واحد تحویل سفارشات فروشگاه اینترنتی نیم کلاچ قبل از ارسال تایید می گردد و هنگام تحویل کالا به مشتری می بایست فرم تایید سلامت کالا توسط خریدار تکمیل و امضاء گردد. در صورت تمایل، مشتریان محترم می توانند در زمان حضور ماموران تحویل کالا، محصول را مشاهده و هر گونه آسیب و خسارت را به شخص تحویل دهنده گزارش دهند. .